راهسازی و یا ساختمان سازی، جزو پرهزینه ترین و زمان برترین فعالیت‌های عمرانی بوده که ممکن است بین چند ماه تا چندین سال زمان برده و هزینه‌های زیادی را بر عهده صاحبان سرمایه و یا کارفرمایان بگزارد. یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش این هزینه‌ها و یا انجام دادن فعالیت‌های عمرانی، استفاده از ماشین آلات و ابزار آلات درست است.

یکی از این ماشین آلات بسیار مهم در صنعت عمران و ساختمان سازی، بیل‌های مکانیکی هستند. حال سوالی که ممکن در اینجا برایتان پیش بیاید این است که از میان این همه مدل بیل مکانیکی کدام مدل برای کار ما مناسب است.در این مقاله از سری مقاله‌های شرکت برسام صنعت امید به بررسی بیل مکانیکی کوماتسو ۸۰۰ به صورت کامل می پردازیم.

Komatsu PC800-8

کوماتسو نامی بسیار محبوب در بخش ماشین آلات راهسازی و معدنی است. Komatsu PC800-8R با بهترین مشخصات قطعه طراحی شده است که به ارائه راندمان کاری بهتر کمک می کند. این مدل بیل مکانیکی کوماتسو یکی از بهترین ماشین آلات در کارهای سنگین راهسازی ، ساختمان سازی و عمرانی می باشد. این بیل مکانیکی دارای وزن عملیاتی 74200 کیلوگرم نیز می باشد که خروجی شما را افزایش می دهد. در شرکت برسام صنعت امید، شما مشتریان گرامی می توانید تمامی قطعات یدکی و لوازم بیل مکانیکی PC800-8 کوماتسو را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت تهیه کنید. 

در این مدل بیل مکانیکی Komatsu PC800-8 ، مصرف سوخت بهبود یافته است. موتور، سیستم هیدرولیک و سیستم الکتریکی کاملاً توسط کوماتسو توسعه یافته و مصرف سوخت پایینی را ممکن می‌سازد. علاوه بر این،  KOMTRAX™ عملکرد مدیریت سوخت را برای بهینه سازی بیشتر بهره وری سوخت ارائه می دهد.

موتور بیل مکانیکی کوماتسو PC800-8

Komatsu PC800-8R دارای موتوری است که 496 اسب بخار قدرت تولید می کند. علاوه بر این، این موتور ابعاد جدیدی به خروجی کار این کوماتسو PC800-8R می دهد. 

شامل یک موتور دیزلی قدرتمند از مدل Komatsu SAA6D140E-5است که دارای ۶ سیلندر بوده و توسط خنک کننده‌های ویژه و قابلیت توربو شارژ تقویت شده است.


وزن عملیاتی بیل مکانیکی کوماتسو PC800-8R

کوماتسو PC800-8R با وزن عملیاتی 74200 کیلوگرم عرضه می شود. این وزن عملیاتی کوماتسو PC800-8R کارایی را در کارهای سنگین افزایش می دهد.


کابین بیل مکانیکی کوماتسو PC800-8R

بیل مکانیکی کوماتسو PC800-8R ایمن ترین کابین در جهان را ارائه می دهد. طراحی لوله‌ای که به طور خاص برای بیل‌های هیدرولیک ایجاد شده است، حتی در شدیدترین حوادث واژگونی از اپراتور محافظت می‌کند. ایمنی راننده اولویت اول کوماتسو است.

به لطف ترکیب موتور بی صدا و عایق صوتی فوق العاده کابین، بیل مکانیکی کوماتسو PC800-8R  به اندازه یک خودروی معمولی خانوادگی بی صدا هستند. یک مانیتور بزرگ TFT یک رابط اپراتور واضح تر و ساده تر را ارائه می دهد.


تمامی قطعات یدکی و لوازم بیل مکانیکی PC800-8 کوماتسو را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت از شرکت برسام صنعت امید تهیه کنید.