لوله سیلندری از جنس فولاد و آلیاژ ST52 است که در بسیاری از صنایع از جمله صنعت در ساخت ماشین سنگین، آسانسور و … کاربرد دارد. لوله سیلندر در بسیاری از کشورها از جمله ترکیه، چین، ایران و… تولید می‌شود که در دو نوع لوله سیلندری پشت سنگ خورده و داخل سنگ خورده می باشند که لازم به ذکر است هر دو مدل مذکور در شرکت برسام صنعت امید ، با بالاترین کیفیت موجود می باشد. جنس لوله‌ های سیلندری از نوع کروم و فولاد است که هر دو از کیفیت خوبی برخوردار هستند، کروم مقاومت بسیار زیادی در برابر فشار و شکستی دارد، علاوه بر خاصیت ضد زنگی نیز برای فلزات ایجاد می کند . شرکت برسام صنعت امید راد واردکننده مستقیم انواع فلزهای کروم دار در ایران می باشد. 

لوله سیلندری H8 ، لوله هایی با ضخامت بالا می باشد و جهت ساخت جک های هیدرولیک ( در ساخت جک های بسیار حساس و با تلورانس بالا) استفاده می شود. جالب است بدانید که این نوع لوله سیلندری به روش کشش سرد ساخته می شوند و میتوانند فشارهای زیاد را تحمل کنند. در فرایند کشش سرد، برای انجام سنگ زنی، لوله سیلندری به اندازه مورد نظر می رسد. سطح داخلی این نوع لوله صیقلی و براق است.

کاربرد لوله های سیلندری داخل سنگ خورده

  1. جک هیدرولیک
  2. جک صنعتی
  3. پینوماتیک صنایع خودروسازی
  4. ساخت سیلند های خاص

شرکت های تولید کننده لوله های داخل سنگ خورده، شرکت های معتبر  خارجی هستند که برسام صنعت امید با در نظر گرفتن فیلترهایی همچون قیمت و کیفیت لازم، به وارد کردن آن پرداخته است. این نوع لوله ها به دلیل کاربرد بالا و پر اهمیتشان در صنعت یکی از محصولات پرطرفدار ما هستند. این لوله ها به دلیل مقاومت بالا به شدت در صنایع خاصی هم چون هوافضا و قطعات سنگین ماشین آلات استفاده می شود.

قیمت لوله سیلندر داخل سنگ خورده

لوله های سیلندری داخل سنگ خورده در دو نوع هونینگ کاری، که لوله H9 و روش سنگ زنی ساچمه ای که لوله H8 نام گذاری می شود، تولید می شود. میزان سختی لوله های H8 نسبت به H9  بیشتر است و این سختی بر روی قیمت لوله تاثیر گزار است. ما در کنار شما مشتریان گرامی هستیم که بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما بگذاریم . همین حالا برای استعلام قیمت باما تماس بگیرید.