بایگانی نوشته‌ها


(جک های هیدرولیک ماشین الات راهسازی) چه چیزی باعث جمع شدن سیلندرهای هیدرولیک می شود؟

(جک های هیدرولیک ماشین الات راهسازی) چه چیزی باعث جمع شدن سیلندرهای هیدرولیک می شود؟

جک های هیدرولیکی یا سیلندرهای هیدرولیکی همه جا در اطراف ما هستند، ما همیشه آنها را در زندگی روزمره خود می بینیم، بدون اینکه به طور خاص توجهی کنیم و متوجه شویم: در بیل مکانیکی، کامیون ها، لیفتراک ها، تراکتورها، سکوهای هوایی، تجهیزات معدن و...  سیلندر هیدرولیک یکی از چهار جزء اصلی یک سیستم هیدرولیک است، در حالی که سیستم هیدرولیک فناوری است که در آن سیال، معمولا روغن هیدرولیک، برای انتقال انرژی از یک موتور به یک محرک استفاده می شود که معمولاً یک سیلندر هیدرولیک است.

زنجیر بیل مکانیکی و بولدوزر

زنجیر بیل مکانیکی و بولدوزر

زنجیر بیل مکانیکی  و بولدوزر ، یکی از قطعات مهم زیربندی می توان به زنجیر را نام برد. زنجیر (Track Link) یکی از اجزای حیاتی و مهم زیربندی بیل مکانیکی و بولدوز است که به وسیله لینک بهم وصل شده اند و این لینک ها ،توسط کفشک ها ، پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند . این قطعات با هم کار می کنند تا یک اتصال بادوام و قابل اعتماد ایجاد کنند که می تواند در برابر سختی های عملیات سنگین مقاومت کند.

درباره‌ی نویسنده
شرکت"برسام صنعت امید" با مدیریت آقای امید ترابی و بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید ، واردات و ارائه قطعات و لوازم جانبی ماشین آلات راهسازی ، سابقه اثبات شده ای در ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات استثنایی به مشتریان دارد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...